Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Prawnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Radca prawny - Adwokat

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie projektów umów, porozumień i opinii prawnych;
  • Przeprowadzanie analiz prawnych z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy i prawa spółek handlowych;
  • Przeprowadzanie zmian w spółkach (zbycie udziałów, podwyższenia kapitału zakładowego, zmiany w zarządach spółek, itp.);
  • Bieżąca obsługa prawna Klienta korporacyjnego;
  • Udział w projektach fuzji i przejęć oraz interdyscyplinarnych projektach razem z działem podatkowym, księgowym lub inwestycyjnym Tias;
  • Udzielanie porad prawnych i prowadzenie negocjacji w imieniu klientów;
  • Przygotowywanie pism procesowych, opinii prawnych, umów i innych dokumentów;
  • Doradztwo w zakresie prawa cywilnego, handlowego, pracy, podatkowego, nieruchomości, rodzin, spadkowego i innych specjalistycznych dziedzin prawnych;
  • Sporządzanie wniosków oraz innych pism procesowych;
  • Reprezentowanie klientów w negocjacjach, mediacjach i arbitrażach;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych oraz analizowanie ich wpływu na klientów;
  • Dbanie o poufność informacji przekazywanych przez klientów i zachowanie tajemnicy zawodowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie prawnicze na poziomie magisterskim i ukończona aplikacja radcowska lub adwokacja (ewentualnie w trakcie - III rok aplikacji);
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prawniczym;
  • Znajomość przepisów prawa polskiego oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analizy sytuacji prawnych, oceny ryzyka oraz doradzania klientom w zakresie prawa;
  • Doświadczenie w pracy z Klientem zagranicznym i korporacyjnym będzie mile widziane;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Zdolność do pracy w zespole oraz do samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Sumienność, rzetelność i wysoka etyka zawodowa;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów prawnych oraz znajomość technik negocjacji i mediacji;
  • Motywacja, zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia się w zakresie prawa i praktyki zawodowej;
  • Umiejętność elastycznego dostosowywania się do zmieniających się warunków i wymagań rynku prawnego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę na pełen etat z możliwością pracy zdalnej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;
  • Udział w ciekawych projektach na rzecz klientów polskich i zagranicznych;
  • Pakiet dodatkowych benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę lekarską);
  • Współfinansowanie rozwoju zawodowego.